Paslaugos

TVC projektuota ir tiekia žiniasklaidos transliavimo sistemas savo klientams Europoje ir Azijoje beveik du dešimtmečius. Per daugelį metų TVC įdiegė daugiau kaip šimtą stacionarių ir mobilių transliavimo sistemų:  naujienų studijų, aparatūrinių studijinių blokų, perdavimo ir išleidimo centrų, archyvų, žiniasklaidos turinio valdymo ir kilnojamų televizijos stočių.

Kodėl verta rinktis TVC?

TVC – nepriklausomas, sistemų integravimo pradininkas Baltijos regione, siūlo daugiau nei 30 metų sukaupta projektavimo, sistemų integracijos ir projektų valdymo patirtį.

Tarptautinė patirtis

Mes turime klientų visoje Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje. TVC projektuoja ir kuria transliavimo sistemas naudojamas visose pasaulio dalyse, nuo standartinės raiškos (SD) iki šiuolaikinių skaitmeninių itin aukštos raiškos (HD) ar 3D sistemų, atsižvelgiant į vietinius transliavimo standartus bei klimato sąlygas.

Paslaugų portfelis

Projektavimas bei integracija iš vienų rankų: mechaninė ir elektros inžinerija, vietinė techninių baldų, įrangos bei kėbulų gamyba, logistika, servisas. Tai leidžia ženkliai sumažinti projekto išlaidas. TVC teikiamos paslaugos: